Bluzunu çıkarıp plaj boyunca üstsüz dolaşan kadına polis “Dur” dedi! Gerekçesi ise çok ilginç « Haber Ortaköy | Herkes için haber…

20 Ocak 2022 - 02:20

Bluzunu çıkarıp plaj boyunca üstsüz dolaşan kadına polis “Dur” dedi! Gerekçesi ise çok ilginç

Kıyafetlerin kamu cinsiyetçiliğine neden olduğunu belirten Ruby Macea Pacheco, Kolombiya sahillerine üstsüz bir şekilde dolaşmaya karar verdi. 52 …

Son Güncelleme :

03 Aralık 2021 - 12:07

77 views

Kıyafetlerin kamu cinsiyetçiliğine neden olduğunu belirten Ruby Macea Pacheco, Kolombiya sahillerine üstsüz bir şekilde dolaşmaya karar verdi.

52 yaşındaki kadın Marbella sahilindeki üstsüz görüntüsü nedeniyle para cezasına çarptırıldı.

Polis, kadının göğüslerini açığa çıkardığını ve “kamusal alanda cinsel eylemlerde bulunmak veya teşhircilik” yapmaktan 400.000 Kolombiya Pesosu (74 £) para cezasına çarptırıldığını söyledi.

Ruby yerel medyaya, 1970’lerde Fransa’da Rael olarak bilinen Claude Vorilhon tarafından kurulan bir derneğin üyesi olduğunu belirtti.

İnsanların evrende yalnız olmadıklarını ve insanoğlundan daha gelişmiş bir uzaylı uygarlığı tarafından yaratıldıklarına inandığını belirten Pacheco, ölümsüzlüğün elde edilebileceğine öne sürüyor.

Realizmin cinisyet eşitliğini temel aldığını vurgulayan Pacheo, “Erkekler toplum içinde üstsüz olabildikleri sürece kadınlar da aynı anayasal hakka sahip olmalıdır. Aksi halde erkekler de göğüslerini saklayacak bir şeyler giymeli” dedi.