Buse Varol’dan üçüncü çocuk açıklaması « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

5 Ağustos 2021 - 00:57

Buse Varol’dan üçüncü çocuk açıklaması

Son Güncelleme :

27 Şubat 2021 - 12:41

191 views
1

Alişan ve Buse Varol 2018 yılında İstanbul’da düzenlenen görkemli bir törenle dünyaevine girdi. Çiftin düğünü günlerce konuşulmuştu. Alişan ve Buse'ye takılan altınların değerinin 540 bin TL olduğu ortaya çıkmıştı

2

Çocuklara olan ilgisiyle bilinen çift, evlendikten bir yıl sonra 13 Şubat 2019'da oğullarını kavuştu. İlk kez bebek heyecanı yaşayan ikili oğullarına Burak adını verdi.

3

TAKİPÇİLERİNİN SORULARINI YANITLADI Çift 6 Şubat’ta da ikinci kez bebek heyecanı yaşadı. Kızı Eliz’i dünyaya getiren Buse Varol, takipçileriyle soru cevap yaptı.

4

Hamilelik sürecinden bahseden Varol, oğlu Burak’ta 32, kızı Eliz de ise 11 kilo aldığını söyledi. Oğlu ve kızının şu anda aralarının iyi olduğunu belirten güzel oyuncu "İlerleyen zamanlarda neler olur bilmem" ifadelerini kullandı.

5

Sağlıklı bir hamilelik geçiren Varol, kızı Eliz’i 3.755 kg ile dünyaya getirdi. Kızının beslenmesine de dikkat eden yeni anne, hem emzirme hem de süt sağma yöntemiyle bu süreci geçirdiğini belirtti.

6

ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU DÜŞÜNÜYORLAR Varol üçüncü çocuğu da düşündüklerini ifade etti. Bütün zamanını çocuklarına ve ailesine ayıran Varol evde pişen yemekleri de kendisinin yaptığını söyledi.

7

KIZININ ADINI DA YAZDIRDI Daha önce oğlu Burak'ın adını dövme yaptıran güzel oyuncu, kızı Eliz'in adını da koluna yazdırdı. Varol, bileğinin fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

8

Oğlu Burak ile kardeşinin ilk tanışma anını da yayınlayan Varol, paylaşımına "Allah'a annelik duygusunu ikinci kez yaşattığı için ne kadar şükretsem az. Tarifi olmayan ne güzel duygular yaşadık. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hayattaki en büyük şansım Alişan gibi bir eşe sahip olmak. Mükemmel bir koca ve mükemmel bir babasın sen. Dünyaya hoş geldin kızım. Tüm güzellikler seninle olsun. Bakmaya bile kıyamıyorum sana. Ayrıca Burak gibi bir abin olduğu için çok şanslısın Eliz" notunu düşmüştü.

9

563 BİN TL! İkinci çocuğunu kucağına alan taze baba Alişan, eşi Buse Varol'a 563 bin TL değerinde yüzük hediye etti. Hediyesiyle sosyal medyayı ikiye bölen ünlü şarkıcı, "İmkânım varsa alırım tabii. Bana iki tane evlat verdi" demişti.