hava 23° Orta

CANLI SONUÇLAR

ALMANYA REGİONALLİGA
20:00
VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim
- : -
Teutonia Ottensen Teutonia Ottensen
21:45
Altona 93 Altona 93
- : -
Oberneuland Oberneuland
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
New Mexico United New Mexico United
7 - 0
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
ARJANTİN KUPASI
21:05
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
- : -
Belgrano Belgrano
23:10
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
- : -
Liniers Liniers
AVUSTRALYA NPL BATI
14:00
Balcatta Balcatta
- : -
Stirling Lions Stirling Lions
14:30
Cockburn City Cockburn City
- : -
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
0 - 0
Weston Bears Weston Bears
90'
Cooks Hill United Cooks Hill United
5 - 0
Lake Macquarie City FC Lake Macquarie City FC
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
19:30
FC Anif FC Anif
- : -
Wals Grünau Wals Grünau
20:00
Allerheiligen Allerheiligen
- : -
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
20:00
SC Deutschlandsberg SC Deutschlandsberg
- : -
SC Weiz SC Weiz
20:00
FC Wels FC Wels
- : -
Hertha Wels Hertha Wels
20:00
St. Anna St. Anna
- : -
Stadl-Paura Stadl-Paura
20:30
St. Johann St. Johann
- : -
Schwaz Schwaz
B.A.E. PREMİER LİGİ
17:15
Al-Dhafra Al-Dhafra
- : -
Al Urooba Al Urooba
20:00
Al-Wasl Al-Wasl
- : -
Al Jazira Al Jazira
20:00
Al-Wahda Al-Wahda
- : -
Al-Nasr Al-Nasr
BREZİLYA AMAPAENSE
02:15
Sao Paulo (AP) Sao Paulo (AP)
- : -
Oratorio Oratorio
BREZİLYA SERİE B
MS
Ponte Preta Ponte Preta
0 - 0
Chapecoense Chapecoense
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
18:00
WA Tlemcen WA Tlemcen
- : -
ES Setif ES Setif
ÇEKYA 3. LİGİ
İPT
SK Hanacka Kromeriz SK Hanacka Kromeriz
0 - 0
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
18:00
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
- : -
Slovan Rosice Slovan Rosice
18:30
Unicov Unicov
- : -
FC Vratimov FC Vratimov
18:30
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
- : -
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
18:30
FK Blansko FK Blansko
- : -
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
18:30
Uhersky Brod Uhersky Brod
- : -
Banik Ostrava B Banik Ostrava B
18:30
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
- : -
Slovacko B Slovacko B
18:30
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
- : -
Znojmo Znojmo
19:00
Hlucin Hlucin
- : -
Zlin B Zlin B
DANİMARKA 2. LİGİ
20:00
Kolding IF Kolding IF
- : -
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
EKVATOR B LİGİ
MS
Buhos ULVR Buhos ULVR
2 - 2
El Nacional El Nacional
23:00
Chacaritas Chacaritas
- : -
Independiente Juniors Independiente Juniors
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
İPT
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
0 - 0
Sevan FC Sevan FC
45'
FK Van FK Van
2 - 0
Noravank Noravank
15:00
FC Noah FC Noah
- : -
FC Urartu FC Urartu
16:30
BKMA BKMA
- : -
Alashkert Alashkert
ESTONYA 1. LİGİ
17:30
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
- : -
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
19:30
JK Narva Trans JK Narva Trans
- : -
Flora Tallinn Flora Tallinn
FAS PREMİER LİGİ
22:30
Ittihad Tanger Ittihad Tanger
- : -
RS Berkane RS Berkane
FİNLANDİYA KUPASI
17:30
HaPK Edustus HaPK Edustus
- : -
Lahti Lahti
18:00
Oulu Oulu
- : -
Ilves II Ilves II
18:00
SJK Akatemia SJK Akatemia
- : -
SJK SJK
18:30
VPS Vaasa VPS Vaasa
- : -
VJS VJS
18:30
EPS EPS
- : -
Mariehamn Mariehamn
18:30
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
- : -
Atlantis Atlantis
18:30
HJS Akatemia HJS Akatemia
- : -
FC Kiffen FC Kiffen
19:00
JäPS JäPS
- : -
FC Komeetat FC Komeetat
19:00
Ilves-Kissat Ilves-Kissat
- : -
PK 35 PK 35
19:00
MP MP
- : -
Jaro Jaro
20:00
KTP KTP
- : -
Haka Haka
GANA PREMİER LİGİ
ERT
Eleven Wonders Eleven Wonders
0 - 0
Hearts of Oak Hearts of Oak
GÜNEY AMERİKA KUPASI
MS
Santos Santos
1 - 1
Club Atletico Banfield Club Atletico Banfield
MS
Unión La Calera Unión La Calera
3 - 2
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
MS
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
0 - 2
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
MS
LDU Quito LDU Quito
1 - 1
Atletico Goianiense Atletico Goianiense
MS
Independiente Medellin Independiente Medellin
1 - 1
Guairena FC Guairena FC
MS
Internacional Internacional
5 - 1
Nueve de Octubre Nueve de Octubre
GÜNEY KIBRIS KUPASI
19:00
Omonia Omonia
- : -
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
GÜNEY KORE FEDERASYON KUPASI
45'
Pohang Steelers Pohang Steelers
0 - 0
Seongnam FC Seongnam FC
45'
Bucheon Bucheon
1 - 0
Gwangju Gwangju
45'
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
1 - 0
Ulsan Citizen Ulsan Citizen
45'
Daejeon Korail Daejeon Korail
1 - 0
Daegu Daegu
45'
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
2 - 0
Gangwon Gangwon
DA
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
2 - 1
Busan Kyotong Busan Kyotong
45'
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
0 - 1
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
17'
FC Seoul FC Seoul
0 - 0
Jeju United Jeju United
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
18:00
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
- : -
FC Telavi FC Telavi
20:00
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
- : -
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
İRAN 1. LİGİ
18:30
Havadar SC Havadar SC
- : -
Gol Gohar Gol Gohar
18:30
Traktor SC Traktor SC
- : -
Fajr Sepasi Fajr Sepasi
18:30
Persepolis Persepolis
- : -
Padideh Khorasan Padideh Khorasan
18:30
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
- : -
Sepahan Sepahan
18:30
Naft Masjed Soleyman Naft Masjed Soleyman
- : -
Sanat Naft Abadan Sanat Naft Abadan
İSVEÇ 1. LİGİ
19:30
Lunds BK Lunds BK
- : -
Torns Torns
20:00
Sylvia Sylvia
- : -
Sandvikens IF Sandvikens IF
20:00
Sollentuna FK Sollentuna FK
- : -
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
20:00
Motala AIF FK Motala AIF FK
- : -
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
20:00
BK Forward BK Forward
- : -
IF Karlstad IF Karlstad
20:00
Tvaakers IF Tvaakers IF
- : -
Ljungskile Ljungskile
20:00
Hammarby Talang FF Hammarby Talang FF
- : -
IFK Haninge IFK Haninge
20:00
IFK Malmö IFK Malmö
- : -
Qviding FIF Qviding FIF
20:30
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
- : -
Trollhattan Trollhattan
İSVEÇ 2. LİGİ
20:00
Assyriska BK Assyriska BK
- : -
Onsala Onsala
20:00
Högsby Högsby
- : -
FK Karlskrona FK Karlskrona
20:00
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
- : -
Herrestads Herrestads
20:00
Kumla Kumla
- : -
Karlslunds Karlslunds
20:00
Ahlafors IF Ahlafors IF
- : -
Angered BK Angered BK
20:00
United IK Nordic United IK Nordic
- : -
Trosa Vagnharad SK Trosa Vagnharad SK
20:00
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
- : -
FBK Balkan FBK Balkan
20:00
Eslovs Eslovs
- : -
Hassleholms IF Hassleholms IF
20:15
Lidköpings Lidköpings
- : -
Grebbestads Grebbestads
20:30
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
- : -
Varmbols FC Varmbols FC
20:30
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
- : -
Skiljebo SK Skiljebo SK
20:30
Bergnasets AIK Bergnasets AIK
- : -
Skelleftea Skelleftea
20:30
Ullareds Ullareds
- : -
Torslanda IK Torslanda IK
20:30
Arameisk Syrianska Arameisk Syrianska
- : -
Huddinge Huddinge
21:00
IFK Osterakers FK IFK Osterakers FK
- : -
IFK Stocksund IFK Stocksund
21:15
IFK Lidingö IFK Lidingö
- : -
Syrianska Syrianska
İTALYA SERİE C LİGİ
20:00
Catanzaro Catanzaro
- : -
Padova Padova
22:00
FeralpiSalo FeralpiSalo
- : -
Palermo Palermo
İZLANDA KUPASI
21:00
Fylkir Fylkir
- : -
Vestmannaeyjar Vestmannaeyjar
22:15
Keflavik Keflavik
- : -
Njardvik Njardvik
22:15
FH FH
- : -
Kári Kári
22:45
Stjarnan Stjarnan
- : -
KR Reykjavik KR Reykjavik
JAPONYA J-1 LİGİ
44'
Vissel Kobe Vissel Kobe
0 - 0
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
44'
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
0 - 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
44'
Kashima Antlers Kashima Antlers
0 - 2
Sagan Tosu Sagan Tosu
13:00
Gamba Osaka Gamba Osaka
- : -
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
42'
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
0 - 2
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
41'
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
0 - 0
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
44'
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
0 - 0
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
44'
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
0 - 0
FC Tokyo FC Tokyo
14'
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
0 - 0
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
JAPONYA J-2 LİGİ
84'
Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla Morioka
0 - 2
Yokohama FC Yokohama FC
44'
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
0 - 0
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
45'
Omiya Ardija Omiya Ardija
0 - 0
FC Ryukyu FC Ryukyu
45'
Tochigi SC Tochigi SC
1 - 0
Machida Zelvia Machida Zelvia
44'
Oita Trinita Oita Trinita
0 - 0
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
43'
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
0 - 1
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
44'
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
1 - 0
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
45'
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
0 - 1
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
45'
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
0 - 0
Albirex Niigata Albirex Niigata
44'
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
0 - 1
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
15'
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
0 - 0
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
JAPONYA J-3 LİGİ
58'
Gainare Tottori Gainare Tottori
0 - 1
Ehime FC Ehime FC
LİBERTADORES KUPASI
MS
Club Nacional Club Nacional
3 - 0
RB Bragantino RB Bragantino
MS
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
4 - 0
Estudiantes Estudiantes
MS
Palmeiras Palmeiras
4 - 1
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
MS
Emelec Emelec
7 - 0
Independiente Petrolero Independiente Petrolero
MS
Universidad Catolica Universidad Catolica
0 - 1
Talleres Talleres
MS
Flamengo Flamengo
2 - 1
Sporting Cristal Sporting Cristal
LİTVANYA KUPASI
14:00
BFA BFA
- : -
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
19:00
Transinvest Transinvest
- : -
Lietava Jonava Lietava Jonava
19:00
Suduva Suduva
- : -
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
MISIR 1. LİGİ
21:00
Al Ahli Al Ahli
- : -
Eastern Company SC Eastern Company SC
NİJERYA PREMİER LİGİ
18:00
Dakkada Dakkada
- : -
Abia Warriors Abia Warriors
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Viking Viking
- : -
Ham Kam Ham Kam
19:00
Odds BK Odds BK
- : -
Sandefjord Sandefjord
19:00
Bodo Glimt Bodo Glimt
- : -
Stromsgodset Stromsgodset
19:00
Kristiansund BK Kristiansund BK
- : -
Tromso Tromso
19:00
Aalesund Aalesund
- : -
Jerv Jerv
21:00
Lillestrom Lillestrom
- : -
Valerenga Valerenga
POLONYA 2. LİGİ
18:45
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
- : -
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
21:30
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
- : -
Motor Lublin Motor Lublin
RUSYA PREMİER LİGİ
58'
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
1 - 0
Khimki Khimki
17:30
FK Orenburg FK Orenburg
- : -
Ufa Ufa
SAN MARİNO 1. LİGİ
21:45
SS Pennarossa SS Pennarossa
- : -
Tre Fiori Tre Fiori
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
18:00
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
- : -
Radnicki Kragujevac Radnicki Kragujevac
20:00
IMT Novi Belgrad IMT Novi Belgrad
- : -
Novi Pazar Novi Pazar
SPOR TOTO 1. LİG
18:30
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
- : -
İstanbulspor İstanbulspor
21:00
Eyüpspor Eyüpspor
- : -
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
TFF 3. LİG
16:30
İskenderunspor A.Ş. İskenderunspor A.Ş.
- : -
Alagöz Holding Iğdır FK Alagöz Holding Iğdır FK
TUNUS 1. LİGİ
18:00
CS Sfaxien CS Sfaxien
- : -
ES Sahel ES Sahel
U17 AVRUPA ŞAMPİYONASI
17:30
Almanya U17 Almanya U17
- : -
Fransa U17 Fransa U17
20:00
Hollanda U17 Hollanda U17
- : -
İtalya U17 İtalya U17
UEFA AVRUPA KONFERANS LİGİ
22:00
Roma Roma
- : -
Feyenoord Feyenoord

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 38 33 81
2 Fenerbahçe 38 35 73
3 İttifak Holding Konyaspor 38 21 68
4 Medipol Başakşehir 38 20 65
5 Aytemiz Alanyaspor 38 9 64
6 Beşiktaş 38 8 59
7 Fraport TAV Antalyaspor 38 7 59
8 VavaCars Fatih Karagümrük 38 -5 57
Detaylı Puan Durumu