Cansu Taşkın isyan etti: Acımıza saygı duyun! « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

22 Ekim 2021 - 10:51

Cansu Taşkın isyan etti: Acımıza saygı duyun!

Son Güncelleme :

18 Aralık 2020 - 10:55

143 views
1

Cansu Taşkın, koronavirüs nedeniyle yaşamını yitiren abisinin, geçtiğimiz günlerde evinde verdiği doğum günü partisinde hastalığa yakalandığı iddiasını yalanladı.

2

Instagram hesabından paylaşım yapan Taşkın, şu ifadeleri kullandı: "Göz önünde ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir genç kız olmanın zorluklarını zaman zaman çok ağır ve asılsız haberlerle ödediğim doğrudur.

3

Ailecek kenetlendiğimiz bu dönemde acı kaybımız üzerinden yapılan asılsız haberlere itibar edilmemesi ve acımıza saygı duyulmasını önemle rica ederim. Ailem adına bu açıklamayı yapmak zorundayım ve onları korumaya sonsuza kadar devam edeceğim."

4

Abisiyle birlikle çekildiği fotoğrafı paylaşan genç model, acı haberi şöyle duyurmuştu: "Ahh kalbim acıyor inanmak istemiyorum gittiğine canim abim. Bizi bırakıp nasıl gittin biz şimdi sensiz nasıl yapacağız, nasıl yaşayacağız? Çok gençtin çok, şehit oldun.

5

Seni çok özledim abicim nasıl geçecek bu acı nasıl paramparçayım. Seni çok seviyorum biz de geleceğiz yanına o günü bekliyorum. Mekanın cennet olsun canım abim. Lütfen abimin ruhuna fatiha okur musunuz ismi Murat Baran."