Ceyda Ateş kızının yüzünü gösterdi « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

5 Ağustos 2021 - 01:04

Ceyda Ateş kızının yüzünü gösterdi

Son Güncelleme :

26 Şubat 2021 - 12:43

135 views
1

018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile Miami'de evlenen oyuncu Ceyda Ateş, pandemi sürecinde sosyal medyayı daha aktif kullanmaya başladı. İlk kez annelik duygusunu tadan Ateş, kızı Talia'nın üç aylık olmasının ardından kural bozdu.

2

"GÖKYÜZÜ GÖZLÜM" Kızının yüzünü ilk kez gösteren Ceyda Ateş, Instagram hesabından yayınladığı gönderisine, "Gökyüzü gözlüm... İyi ki geldin bizim hayatımıza... Babasının minik kuşu... Bugün üç aylık oldum" notunu düştü.

3

Ünlü oyuncunun paylaşımı takipçilerinden 75 binden fazla beğeni ve çok sayıda "Maşallah" şeklinde yorum aldı. Ateş'in takipçileri minik Talia'yı annesine benzetti.

4

Ceyda Ateş, geçtiğimiz günlerde Talia ile birlikte yürüyüşe çıktığı anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Güzel oyuncu, gönderisine, "Günlük yapılan yürüyüşler annelere ve bebeklere iyi geliyor. Biz başladık" notunu düşmüştü.

5

"SETLERE DÖNECEĞİM" 32 yaşındaki Ceyda Ateş, kızı için dadı tutmadığını ve eşi Buğra Toplusoy ile birlikte baktıklarını da ifade etmişti.

6

Oyuncu, bir takipçisinin "Bebekten dolayı setlere uzun bir süre uzak mı kalacaksınız?" sorusuna "Hayır. Doğumdan kısa bir süre sonra döneceğim setlere" şeklinde yanıt vermişti.