Emina Jahovic: Başka konulara ağırlık verdim « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

22 Ekim 2021 - 09:38

Emina Jahovic: Başka konulara ağırlık verdim

Son Güncelleme :

13 Aralık 2020 - 12:02

216 views
1

Göcek'teki hotellere ekstra hesaplarını ödemediği iddiaları üzerine konuşan Emina Jahovic,"Öyle bir durum yok. Başka konulara ağırlık verdim" dedi.

2

"Mustafa Sandal'ın eski eşi" olarak anılmak istemediğini söylediği hatırlatılan Jahovic,"Ben artık bu konuları konuşmak istemiyorum. Markam ile dünyaya açılıyorum, onunla uğraşıyorum" diye konuştu.

3

Instagram'daki bir hesaba mesaj atan bir turizmci, Sırp şarkıcının Sırbistan'daki ailesini her yaz Göcek'te çalıştığı otelde ağırladığını ve geçtiğimiz yazdan kalan ekstralarını ise hala ödemediğini yazmıştı.

4

Bu olay nedeniyle plajdaki emekçilerin zor durumda olduğunu belirten otel çalışanı, ""Yiyip, içip para vermiyorlardı. Hesabı kapatabilmek için peşlerinde dolanıyorduk. Ne bahşiş ne bir şey vermezlerdi" ifadelerini kullanmıştı.

5

İKİ YIL ÖNCE BİTTİ Yaklaşık iki yıl önce 10 yıllık evliliklerini noktalayan Mustafa Sandal ve Emina Jahovic'in bu birlikteliklerinden, Yaman ve Yavuz adında iki çocuğu bulunuyor.

6

"SIK SIK GÖRÜŞMEYE GEREK YOK"Jahovic, "Çocuklarımız ayrılığa alışana kadar yeterince bir araya geldik. Artık sık sık görüşmeye gerek yok" açıklamasında bulunmuştu.

7

"30 DADI DEĞİŞTİRDİK" Geçtiğimiz günlerde memleketi Sırbistan'da bir TV programına katılan Jahovic, oğulları için tam 30 dadı değiştirdiğini belirtmişti.

8

"Yaman ve Yavuz için hep en iyisini istedim. Kimseye güvenemedim" diyen Jahovic, "İlk bir buçuk yılda 30 dadı değiştirdim. Kimseyi sevemedim. Bulgar bir hemşiremiz vardı. İstediğim zaman çocuğumu kucağıma almama izin vermedi. 'Şimdi olmaz uyuyor' falan diyordu. 'Bırak beni, çocuk benim' diyordum ona. Sonra tabii hemen o kadını işten çıkardık. Ardından gelen dadımız ise harikaydı. Oğluma uyumayı, disiplini öğretti" diye konuşmuştu.