Emre Aşık eşi Yağmur Sarnıç’ı şikayet etti! « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

17 Ekim 2021 - 18:46

Emre Aşık eşi Yağmur Sarnıç’ı şikayet etti!

Son Güncelleme :

23 Eylül 2020 - 9:54

103 views
1

Boşanma davası açtığı gün Yağmur Sarnıç'ın çalıştığı oteli bastığını ileri süren Emre Aşık, "Emre'nin 'e'si kalmayacak. Türkiye'de seni bitireceğim' diyerek kendisini tehdit eden Yağmur Sarnıç'ı savcılığa ihbar etti.

2

Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre; Sarnıç'ın oteli bastığı sırada kendisine engel olmak isteyen otel müdürü Gökhan Ersöz'ü de 'Emre'yi bana karşı doldurduğunu, senin de nasıl bir yavşak olduğunu çok iyi biliyorum, bundan sonra yanında değil karşındayım' diyerek tehdit etti.

3

HEM ŞİKAYET ETTİ HEM KORUMA TALEP ETTİ Emre Aşık, söz konusu tehdit sonrası İstanbul Aile Mahkemesine başvurarak koruma talep etti. Mahkeme, Aşık'ın talebi sonrası Yağmur Aşık Sarnıç'ın 3 ay süreyle tehdit, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi.

4

SEKİZ YIL HAPSİ İSTENİYOR Emre Aşık ve müdürü Gökhan Ersöz'ün ihbarı üzerine başlatılan soruşturma ise tamamlandı. Savcılık, Yağmur Aşık Sarnıç hakkında hakaret ve tehdit suçundan 8 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.