Esra Kazancıbaşı Öztekin’den eşi Rasim Öztekin’e duygusal veda « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

19 Ekim 2021 - 06:35

Esra Kazancıbaşı Öztekin’den eşi Rasim Öztekin’e duygusal veda

Son Güncelleme :

13 Mart 2021 - 10:49

382 views
1

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Rasim Öztekin, kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 62 yaşında hayata gözlerini yuman usta oyuncu Rasim Öztekin'den gelen acı haber ailesini ve sevenlerini derinden üzdü.

2

Ses Tiyatrosu'nda düzenlenen törenin ardından usta oyuncunun cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı'nda defnedildi.

3

Esra Kazancıbaşı Öztekin ise hayat arkadaşı Rasim Öztekin ile ilgili sosyal medya hesabından duygu dolu bir paylaşım yaptı.

4

"HİÇ BEKLEMEDİĞİM BİR ANDA BIRAKIP GİTTİN BENİ" Öztekin paylaşımında, "Bizimki her geçen gün gittikçe büyüyen bir aşk hikayesiydi evlilik aşkı öldürür diyenlere inat. Aradan geçen 20 yıla rağmen ilk günkü gibi heyecanla el ele, sarmaş dolaş yürüdüğümüz yollar, gölgesinde serinlediğimiz Cunda'nın, Midilli'nin zeytin ağaçları artık tanıklık edemeyecek aşkımıza. Güneşin batışını izlerken yaptığımız derin sohbetler, dedikodular, Ege'nin mavi sularında Diego ile oynadığımız oyunlar artık yaşanmayacak.

5

Hiç beklemeğim bir anda bırakıp gittin beni. Hastanede yoğun bakımda "Beni yalnız bırakma aşkım", "Ne olur gitme" diye kulağına fısıldayarak döktüğüm gözyaşlarına rağmen.

6

"HANİ SÖZ VERMİŞTİK BİRBİRİMİZE" Şimdi sonu gözyaşıyla biten bir aşk hikayesi var vizyonda. Hani yaşlandığımızda da el ele yürümeye söz vermiştik birbirimize? Sensiz başlayan günlerin, sensiz biten gecelerin yüreğimdeki tarifsiz, dindirilemeyen sızısı. Ruhum üşüyor. İçimdeki minik kız çocuğu sensiz günleri düşündükçe korkudan tir tir titriyor. Birlikte yarınlara dair kurduğumuz tüm hayaller senin ardından karanlık zifiri bir kuyunun derinliklerinde kaybolup gitti. Hayalsiz, amaçsız kaldım, rotamı, yolumu, büyük aşkımı kaybettim. Yağmur yağıyor, içimde fırtınalar kopuyor.

7

Her zaman sevgiyle öptüğüm dudaklarına bu sefer seni hayatta tutabilmek için suni teneffüs yapmak... Başımı bazen şımarıkça, bazen şefkat, bazen de sohbet için dayadığım göğsüne bu sefer nefesini duyabilmek için kalp mesajı yapmak. Yüreğim seni kaybetme korkusuyla pır pır atarken, diğer yandan güçlü durup ambulans gelene kadar hayatta tutmaya çalışmak. Meğer ne zor şeymiş sevdiğinin ani kalp durması denen durumla karşılaşmak..

8

Belki de 2009'da kalp yetmezliği nedeniyle 2,5 ay çoğunlukla yoğun bakımda geçen zorlu hastane günlerinde kaybedecektim seni. Siyami Ersek Kalp Hastanesi'nin iyi hekimlerin ve Tanrı'nın mucizeleri sayesinde 12 yıl mutlu bir aşk filminin başkahramanı olduk seninle. İçim acıyor ama isyan etmiyorum.

9

"SANA AŞIĞIM KOCA YÜREKLİ ADAM" Seninle yaşayabildiğim her ana şükürler olsun. Evet, ağlıyorum şimdilerde. Sen Esra'nın güçlü duruşuna hayransın biliyorum. Ruhumda kocaman bir yara var, acıyor ne yapayım? Fiziksel yokluğuna alışmak çok zor. Ama hep kalbimde, ruhumda, beynimde yaşayacaksın. Seni seviyorum, sana aşığım koca yürekli adam" ifadelerini kullandı.

10

DEMET AKBAĞ ACI GERÇEĞİ AÇIKLADI Yakın arkadaşı Rasim Öztekin'i kaybeden ünlü oyuncu Demet Akbağ ise geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda bir fizik tedavi merkezi çıkışında görüntülendi. Gazetecilerin sorularını cevaplayan Akbağ, yakın arkadaşı ile ilgili acı gerçeği açıkladı.