Gamze Topuz’dan ilginç aşk pozu! ‘Ayak sevme saati’ « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

18 Eylül 2021 - 19:07

Gamze Topuz’dan ilginç aşk pozu! ‘Ayak sevme saati’

Son Güncelleme :

13 Mart 2021 - 10:49

463 views
1

Oyuncu Gamze Topuz, uzun süredir eski futbolcu Tümer Metin ile aşk yaşıyor. Aynı evde kalan ve sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan çift, bu sefer de ilginç bir pozlarını paylaştı.

2

Topuz'un, Ümit Kantarcılar'dan olan kızı Elis Naz'ın ayağını elleriyle sevdiği sırada aynı hareketi eski milli futbolcu, oyuncuya yaptı.

3

BİRBİRLERİNİN AYAKLARINI SEVDİLER Oyuncu, Metin'in ayağını sevdiği fotoğrafı Instagram'dan paylaşarak, "Ayak sevme saati" yazarak, hikaye bölümünden yayınladı. Çiftin takipçilerinin bir kısmı ayak sevme pozunu çok beğenirken bazıları da bu anın romantik olmadığını belirtti.

4

Dört yıldır Tümer Metin ile aşk yaşayan Gamze Topuz, 2014 yılında evlendiği meslektaşı Ümit İbrahim Kantarcılar'dan 2016'da boşanmıştı.

5

EVLİLİK SORUSUNA YANIT YOK Geçtiğimiz hafta da birlikte alışveriş yaparken objektiflere yansıyan Gamze Topuz ile Tümer Metin, küçük ev eşyaları almıştı. Gazetecilerin, “Evlilik yakın mı?” sorusunu Metin, “İlişkimiz güzel gidiyor, teşekkürler” diyerek cevapsız bırakmıştı.