George Clooney: Gün boyu bulaşık yıkıyorum! « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

5 Ağustos 2021 - 02:27

George Clooney: Gün boyu bulaşık yıkıyorum!

Son Güncelleme :

26 Şubat 2021 - 12:42

176 views
1

014 yılında dünyaevine girdiği Avukat Amal Clooney ile boşanacağı öne sürülen ABD'li yönetmen ve oyuncu George Clooney, W Dergisi'ne kapak oldu.

2

59 yaşındaki yıldız, hem yönetmenliğini yaptığı hem de başrolünde oynadığı, küresel bir felaketin ardından Kuzey Kutbu'nda tek başına yaşayan bir bilim insanını anlatan 'The Midnight Sky' adlı filmi hakkında konuştu.

3

George Clooney, "Koronavirüs meydana geldiğinde küresel bir kıyameti konu alan film, gerçek hayatla ilişkili hale geldi. Başlangıçta, pişmanlık ve kurtuluş arayışı hakkındaydı. Ancak pandemi kontrolü ele aldığında film evde olamamamıza ve sevdiklerimize sarılamamamıza dair hale geldi" dedi.

4

"ÇOCUKLARI ARADA YIKAMANIZ GEREKİYOR" ABD'li yıldız, son bir yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi döneminde edindiği hobilere dair dikkat çeken bir açıklama yaptı.

5

"Günde iki veya üç kez çamaşır yıkamak, gün boyu bulaşık yıkamak… Çünkü çocuklar pasaklı. Çocuklarınızı arada bir yıkamanız gerekiyor..."

6

"Oğlumun ve kendimin saçını kestim ama kızımın saçını kesmedim. Yapsaydım başım belaya girerdi. Kızım muhteşem görünüyor, saçları çok uzun."

7

"BİR GÜNDE YEDİ KEZ ÇAMAŞIR YIKIYORUM" Howard Stern'in sohbet programına katılan Clooney, karantina günlerini nasıl geçirdiğini anlatmıştı. Stern, Clooney'e, karantinada eşi ve ikizleri ile birlikte nasıl zaman geçirdiğini, çocukların '500 tane' dadısı olmadan onlara bakmanın zor olup, olmadığını sormuştu.

8

İki çocuk babası olan oyuncu, "Sadece bir dadımız var. Şikayet etmeyeceğim ama bu alışılmadık. Karantinanın bazı dönemleri komikti. Çünkü uzun yıllar boyunca yapmadığım bazı şeyleri yaptım. Bir günde yedi kez çamaşır yıkıyorum, yerleri paspaslıyorum, mutfakta şef benim" yanıtını vermişti.