Gülşen’in kürklü pozu gündem oldu « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

18 Eylül 2021 - 19:25

Gülşen’in kürklü pozu gündem oldu

Son Güncelleme :

13 Mart 2021 - 10:50

479 views
1

Aranjör Ozan Çolakoğlu ile mutlu evliliği devam eden Gülşen, önceki gün Barselona’daki evinde ayna karşısında çektiği bir selfie ile aynı kıyafetle sokakta verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Ancak 44 yaşındaki şarkıcının üzerindeki kürk hayvanseverlerin tepkisini çekti.

2

KÜRKÜ GERÇEK Mİ? Hürriyet'in haberine göre; basın mensupları, kürkün gerçek olup olmadığını şarkıcının menajerine sordu. Yanıt bizzat Gülşen’den geldi.

3

Ünlü popçu, sosyal medya üzerinden, “Sırf kürkünü kullanmak adına hayvanların katledilişinin sonuna kadar karşısında olduğumu bilmenizi isterim" mesajını yayınladı.

4

Bu açıklama, şarkıcının “üstündeki aksesuarın kürk için kesilmemiş bir hayvandan elde edildiğini söylemeye çalıştığı” şeklinde yorumlandı.

5

"ETİ YENEN HAYVAN KÜRKÜ" Öte yandan usta sanatçı Nebahat Çehre de geçtiğimiz günlerde kürkünün gerçek olup olmadığını soran muhabirlere “Etini kesip yiyorlar ya, sonra da derilerini satıyorlar, öyle bir şey zannediyorum” yanıtını vermişti.

6

HASTANE TARZI Stiliyle sık sık gündeme gelen Gülşen, son olarak Nişantaşı'ndaki bir hastaneden çıkarken görüntülenmişti. Şarkıcının çorap ve terlikli hali dikkatlerden kaçmamıştı.