İrem Derici’den sosyal medyayı karıştıran paylaşım « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

23 Ekim 2021 - 02:36

İrem Derici’den sosyal medyayı karıştıran paylaşım

Son Güncelleme :

15 Aralık 2020 - 23:04

296 views
1

İrem Derici yılbaşında uygulanacak olan 4 günlük sokağa çıkma yasağını duyunca dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

2

Derici ilk paylaşımında, "Yılbaşındaki 4 günlük yasağı benimle geçirmeye razı, peygamber sabırlı birey ya da bireyler aranıyor" yazdı.

3

"HEP KIZLAR YAZIYOR" Ünlü şarkıcı ardından ise "Hep kızlar yazıyor" diyerek üzüntüsünü belirtti.

4

Kendi YouTube kanalında Özgür Aras'ın sorularını cevaplayan İrem Derici, "Hiç sorulmamış sorular" konseptiyle takipçilerinin karşısına çıkmıştı.

5

"HIRSIZLIK YAPARDIM" İrem Derici, "Duyulmayacağını bilsen hangi suçu işlerdin?" sorusuna verdiği cevapla şaşırttı. Ünlü şarkıcı, "Hırsızlık yapardım. Merkez bankasını soyardım. İnsan kaçırmak suçsa eski sevgililerimi kaçırırdım. Bir eve ya da odaya tıkardım. Asla hayata dönemeyecekler. Orada yemeklerini sularını verirdim. Orada kalsınlar, orada yaşasınlar, orada hayatları bitsin. Bir daha sosyal hayata karışamasınlar" dedi.

6

"Ben unutmuş olsam da onlarla ilişkim çoktan bitmiş olsa da magazinde bir hatunu kollarına taktıklarında ben kuduruyorum" diyen Derici, "Hayatlarını benimle bitirmiş olmalılar. En güzel hatunları bulup kollarına takıyorlar. Ben kuduruyorum… Halk arasına çıkmasınlar bende kalsınlar…" açıklamasında bulundu.

7

'ÖZÜR DİLERDİM'Ardından 33 yaşındaki şarkıcı, "Bir mektup yazma hakkın olsa kine ve ne yazardın?" sorusunu yanıtladı.

8

Derici, "Eski sevgililerimden birine yazardım. Her şey çok güzel giderken sapıtıp kendi problemlerimin derdine düşüp güzel giden ilişkiyi mahvettiğim için özür dilerdim. Bir daha bırak bu kadar güzel bir şeyi yaşamayı yarısı kadar güzel bir şey yaşayamayacağı için" ifadelerini kullandı.