İşte Nur Fettahoğlu’nun sloganı « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

17 Ekim 2021 - 20:00

İşte Nur Fettahoğlu’nun sloganı

Son Güncelleme :

13 Aralık 2020 - 12:02

152 views
1

Nur Fettahoğlu, gazetecilere, "Arkadaşlar bu halde çekmenizin bir anlamı yok; konuşamıyoruz, edemiyoruz. Bir de çok kalmak istemiyoruz. Kızıma parti malzemeleri almaya geldim. Yılbaşında kuzeniyle evde eğlenmek istedi. O sırada bir şey göstermeye geldim, hemen gideceğim" dedi.

2

"PANDEMİDE ZORLANMADIM" Ünlü oyuncu, koronavirüs pandemisi sürecinin nasıl geçtiği sorulunca, "Biz zaten evdeydik, çekim süresi dışında hep evdeydim. Benim için değişen bir şey yok, yine evdeyim. Sürekli evde olan bir kadın olduğum için zorlanmadım" cevabını verdi.

3

En büyük korkusunu açıklayan 40 yaşındaki oyuncu, "Daha temkinli davranıyoruz. Bir de set ortamında kendimizi daha çok korunmak zorunda kaldık. En büyük korkum, hasta olup kızımı göremeyeceğimdi. Şükürler olsun o da artık bitti" ifadelerini kullandı.

4

"KISA SÜRELİ BİR İŞTİ" Final yapan dizisi sonrası dinleneceğini belirten Fettahoğlu, "Bekliyorduk zaten, sürpriz olmadı. Yazılan çizilen gibi değil. Kısa süreli bir işti. Ekranlara dönmeyi düşünüyorum. Pandemi süreci bir geçsin. Kızımla vakit geçireceğim" şeklinde konuştu.

5

"ÖYLE BİR ŞEY YOK" "Beşiktaş Belediyesi'nin başvurusu üzerine kardeşi ve kendisinin beş yıllık hapis istemiyle yargılandığı" iddialarına oyuncu, "Ne, yok yahu. Öyle bir şey yok" dedi.

6

Üzerine giydiği tişörtte yazan, "Sev, Şükret, Affet" yazısı sorulunca oyuncu, "Benim sloganım o" karşılığını verdi.