Lady Gaga’ya büyük şok: Silahlı saldırı sonrası köpekleri çalındı « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

5 Ağustos 2021 - 01:30

Lady Gaga’ya büyük şok: Silahlı saldırı sonrası köpekleri çalındı

Son Güncelleme :

27 Şubat 2021 - 12:41

166 views
1

ABD basınına göre; Ryan Fischer, Lady Gaga'nın çok sevdiği Fransız üç Fransız buldog köpeği, Koji, Miss Asia ve Gustavo'yu yürüyüşe çıkardı. Fischer köpeklerle birlikte Sienna Bonita Avenue'daki evinin dışındaydı. Bu sırada Ryan Fischer'e ateş edildi.

2

GÖREVLİNİN SAĞLIK DURUMU CİDDİPolis olay yerine ulaştığında göğüs bölgesinden dört kurşun yarası almış olan Fischer'ın bilincinin yerinde olduğunu ancak güçlükle nefes aldığını gördü. Hemen hastaneye kaldırılan Fischer'ın sağlık durumunun ciddi olduğu belirtildi.

3

KÖPEKLERDEN İKİSİ ÇALINDI, BİRİ KAYBOLDUOlay sırasında Lady Gaga'nın Koji ve Gustavo adında iki köpeği çalındı. Ortadan kaybolan Miss Asia ise polis tarafından bulundu.

4

Polis, Ryan Fischer'e ateş edip iki köpeği çalanların iki siyahi adam olduğunu ve ikisinin de beyzbol şapkası giydiğini belirtti.

5

ÜZÜNTÜLÜ GÜNLER GEÇİRDİLady Gaga, son olarak ailesinden, kendisi için önemli olan iki kişinin Covid-19 hastalığına yakalandığını açıklamasıyla gündeme gelmişti. 11 Grammy ödüllü Gaga, aile üyelerinin hastalığının kendisini derinden sarstığını belirtmişti.

6

BÜYÜKANNESİ HAYATINI DEĞİŞTİRMİŞŞarkıcı, aylar önce de büyükannesinin hayatını değiştirdiğini “Defalarca tecavüze uğradıktan sonra günlerce ağladım. Sonunda büyükannem televizyonu açıp ekrana bakmamı söyledi. Ekranda bir kadın şarkıcı vardı. Büyükannem ‘Bugün ağlamana izin vereceğim ama yarın büyük bir değişiklik yapacaksın ve artık ağlamayacaksın’ dedi. Bu sözlerden sonra hayata bağlandım" sözleriyle açıklamıştı.