‘Rafet’ten önce de Tuğba vardı’ « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

5 Ağustos 2021 - 00:44

‘Rafet’ten önce de Tuğba vardı’

Son Güncelleme :

18 Şubat 2021 - 11:07

139 views
1

Tuğba Altıntop, sosyal medya hesabında temizlik yaparken, 2002 yılında boşandığı, kızları Su ve Şevval'in babası Rafet El Roman'ı da takipten çıktı.

2

Bu hamlesi magazin gündeminde büyük ses getiren 44 yaşındaki şarkıcı, 1996-2002 yılları arasında evli kaldığı eski eşini takipten çıkarması ile ilgili ilk kez konuştu.

3

"HEP RAFET'İN KARISI TUĞBA" Star TV'de yayınlanan 'Demet ve Alişan'la Sabah Sabah' programına konuk olan Altıntop, "Hep onu konuşmaktan çok yoruldum. Hep Rafet'in karısı Tuğba... Önceden de Tuğba vardı. Rafet'le ayrılırken iki tane evladımı Almanya'da bırakıp gelmiştim ben. Çok zorlu dönemler atlatmıştım" dedi.

4

"Benim bu kutsal savaşım yıllar boyu sürdü. O dönem ne para istedim, ne bul istedim, hiçbir şey istemedim. Sadece iki kızımı istedim. Hukuksal savaşım 6-7 yıl sürdü ve bu hep basının önünde oldu..."

5

"BENİ REYTİNG UĞRUNA HARCADILAR" "Ben çok parçalandım. Beni hep reyting uğruna harcadılar. Reyting uğruna tüm parçalarımı aldılar. Bunların hepsini Allah'a havale ediyorum. Şu Tuğba'yı yarattınız teşekkür ediyorum size."

6

"PHOTOSHOP'U ABARTTIN!" Son günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile hayranlarının karşına çıkan eski manken Tuğba Altıntop, büyük değişimiyle ilgi odağı olmuştu.

7

Estetiğin yanında fotoğraflarıyla oynadığını iddia eden takipçileri, Altıntop için 'photoshop'u abartmışsın' şeklinde yorumlar yapmıştı. 44 yaşındaki Altıntop, son haliyle neredeyse 23 yaşındaki kızı Su El Roman'dan bile küçük görünüyor.