Selin Şekerci: Yaşlanıyoruz diye gençliğimizi koydum « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

17 Ekim 2021 - 18:25

Selin Şekerci: Yaşlanıyoruz diye gençliğimizi koydum

Son Güncelleme :

16 Aralık 2020 - 10:54

150 views
1

Son dönemlerde ekranlarda yer almayan oyuncu Selin Şekerci, Instagram hesabından annesinin yeni yaşını kutladı.

2

Eski albümleri kurcalayan Şekerci, annesi ile yıllar önce çekilen karelerini paylaştı.

3

"YAŞLANIYORUZ DİYE GENÇLİĞİMİZ KOYDUM" 31 yaşındaki oyuncu, annesinin doğum gününü, "İyi ki doğdun anneciğim. Kusura bakma bu yıl duygusal bir mesaj yazamayacağım. Çünkü fotoğraflara bakarken tek bir kıyafetini saklamadığın için sinirlendim. Yaşlanıyoruz diye gençliğimizi koydum. Kendine çok iyi bak, seni çok seviyorum" sözleriyle kutladı.

4

"HOŞÇA KAL BABA" Öte yandan oyuncu Selin Şekerci, geçtiğimiz yıl babasını kaybetmişti. Şekerci, duygusal bir paylaşımda bulunarak babasına şu sözlerle veda etmişti: Hoşça kal baba! Bana kattığın her şey için çok teşekkür ederim. Hepsi için. Dönüp bakınca ne çok şey sayende oldu biliyor musun? Bilmiyorsun. Bil diye; sayende oyuncu oldum, çünkü herkes içimdekini görsün görsün de beni sevsin, sev istedim. Sayende güçlü bir kadın oldum."

5

Şekerci sözlerine şöyle devam etti: "Bütün korkularımla baş edebilmeyi, tüm tokatlara hazırlıklı olmayı, yere düştüğümde yerden kalkmayı nasıl becereceğimi öğrendim. Öfkeyi, yerle bir etmeyi, ettikçe parçalananı ağlayarak izlediğimde öğrendim. Ve sana benzemekten korktuğum için bunlardan nasıl kurtulacağımı öğrendim. Sakinliği öğrendim. Nefretin aslında sevgiyle ne kadar güçlü bir bağı olduğunu öğrendim. Seni ararken her kız çocuğu gibi yanlış kapıları çalıp, eşiklerden geçip, o hanelerdeki birkaç iyi adamdan aşkın aslında ne 'olmadığını' öğrendim. Ne olduğunu hala öğrenemedim ama... Ele, avuca sığamadım çünkü, dokunmaya çekinip, gururdan kaçtığımdan..."