Şeyma Subaşı direk dansı görüntülerini yayınladı « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

5 Ağustos 2021 - 01:46

Şeyma Subaşı direk dansı görüntülerini yayınladı

Son Güncelleme :

26 Şubat 2021 - 12:41

132 views
1

Instagram'da 3 milyon takipçisi bulunan Şeyma Subaşı, paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. Subaşı'nın son gönderisi de sosyal medyada gündem oldu.

2

Sosyal medya hesabının hikayeler kısmında direk dansı yaptığı görüntüleri yayınlayan Subaşı, videolarına "kendime çok gülüyorum" ve "daha fazla pratik yapmalıyım" notlarını düştü.

3

Şeyma Subaşı, İtalyan Dj Guido Senia'dan sürpriz şekilde ayrıldıktan sonra Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi yeni bir aşka yelken açmıştı.

4

SEVGİLİSİNİN ADINI DÖVME YAPTIRDI Sevgilisiyle sık sık paylaşım yapan Subaşı, geçtiğimiz günlerde Mohammed Alsaloussi'nin adını "Meedo" olarak koluna dövme yaptırdığını takipçilerine göstermişti.

5

SEVGİLİLER GÜNÜ PAYLAŞIMI Sevgilisiyle yaptığı paylaşımlara bir yenisini daha ekleyen 30 yaşındaki fenomen, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yayınladığı kareyi, "He is home" (evde) mesajıyla paylaşmıştı.

6

"TAMAMEN SENİNİM" Subaşı, bornozlu şekilde sevgilisine sarılırken verdiği pozu, "Tamamen seninim" notuyla yayınlamış, takipçilerinden 60 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum almıştı.

7

"İKİNCİ HER ŞEYİM" Mohammed Alsaloussi ile birlikteliğinin birinci ayını kutlayan Subaşı, gönderilerine, "Bir ayda tüm dünyadaki favori insanım oldun. Seni çok seviyorum, Melisa’dan sonraki ikinci her şeyim" mesajını yazmıştı.