Sokaklarda yaşayan Loni Willison: Beni kötü insanlar bu hale getirdi « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

5 Ağustos 2021 - 02:26

Sokaklarda yaşayan Loni Willison: Beni kötü insanlar bu hale getirdi

Son Güncelleme :

26 Şubat 2021 - 12:41

212 views
1

Bir döneme damga vuran 'Sahil Güvenlik' dizisinin oyuncularından Jeremy Jackson'ın eski eşi olarak tanınan 37 yaşındaki Loni Willison, önceleri fitnes dergileri için modellik yapıyordu.

2

YİNE ÇÖP TOPLARKEN GÖRÜNTÜLENDİ Willison, bu duruma düşmesinin nedenini gösterişli Hollywood yaşantısı ya da uyuşturucu olmadığını belirtti. Willison, "Beni bu hale kötü insanlar getirdi" dedi.

3

Eski modeli basın mensuplarının kendisine "Siz ünlü Loni Willison musunuz?" diye sorması üzerine "Ünlü mü? Bilmem ama evet" yanıtını verdi.

4

"SIKIŞIP KALMIŞ DURUMDAYIM" Gazetecilerin neden kimsenin kendisine yardım etmediğini sorması üzerine de Loni Willison, "Sıkışıp kalmış durumdayım" diye konuştu.

5

Willison, "Birinden bana yardım etmesini istesem bile, kimsenin benim için yapabileceği bir şey yok. Bir binada yaşayamıyorum, bir evde yaşayamıyorum, hiçbir yerde yaşayamıyorum. Sürekli olarak hareket etmek zorundayım" ifadelerini kullanarak içinde bulunduğu ruh halini ifade etti.

6

Loni Willison, The Sun gazetesine verdiği bir röportajda eski eşi Jeremy Jackson ile görüşmediğini belirtmişti. Şimdi evsiz olarak yaşayan eski model, arkadaşlarıyla da görüşmediğini sözlerine ekledi ve "Kimsenin bana yardım etmesine ihtiyacım yok!" dedi.

7

016'DAN BU YANA SOKAKLARDA YAŞIYORBir dönem ünlü fitnes dergilerinin kapakları için modellik yapan Willison, 2016'dan bu yana evsiz. Eski model zaman zaman Kaliforniya çevresinde çöpleri karıştırırken ya da sokaklarda uyurken görüntüleniyor.

8

Willison, sokaklarda yaşamaya başlamadan önce zaman zaman cep telefonundan çektiği pozlarını sosyal medyada paylaşıyordu. Genç kadın artık bir cep telefonu olmadığını da bir süre önce açıklamıştı.

9

ESKİ EŞİ YARDIM ETMEK İSTEMEDİLoni Willison, bir dönemin gözde dizilerinden 'Baywatch'da (Sahil Güvenlik) 'Hobie Buchannon' karakterini canlandıran Jeremy Jackson ile kısa süren bir evlilik yaptı.

10

Ancak çift boşandıktan sonra ilişkileri tamamen koptu. Jackson'ın ise eski eşine yardım etmediği de belirtildi.

11

BALAYINDA ÇEKİLEN POZLARI MAZİDE KALDIÇift, 2012'de evlendiklerinde Maui'de balayına çıkmışlardı. Ama ne o günkü mutlulukları kaldı geride ne de eski hayatları. Loni Willison'ın kendi ailesiyle de görüşmediği belirtiliyor.