Survivor Turabi koronavirüse yakalandı « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

22 Ekim 2021 - 09:48

Survivor Turabi koronavirüse yakalandı

Son Güncelleme :

13 Aralık 2020 - 12:01

168 views
1

Survivor yarışmasında iki defa şampiyonluk elde eden 33 yaşındaki Turabi Çamkıran koronavirüse yakalandı.

2

"YARIŞMAYA GİDEMİYORUM" Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıklayan Turabi şu ifadeleri kullandı; "Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki son yapılan covid testim pozitif çıktı. Daha önce gideceğimi söylediğim yarışmaya maalesef gidemiyorum. Şimdi tedavi sürecim başladı umarım tez zamanda iyileşir tekrar sağlığıma kavuşurum. Gerçekten çok acı çekiyorum. Lütfen herkes çok dikkat etsin."

3

5 MİLYON TL'Yİ AİLESİNE VERMİŞTİ Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu 'Survivor'da üç kez mücadele edip iki kez şampiyonluk ipini göğüsleyen Turabi Çamkıran, ABD'de yayınlanan programda kazandığı 5 milyon TL'yi ailesine verdiğini belirtmişti.

4

Bu zamana kadar kazandığı tüm parayı gayrimenkule yatırdığını dile getiren Survivor Turabi, "Anneme iki ev, bir yazlık ve araba aldık. Kardeşime güzel bir araba aldık. Kendime de bir ev aldım. Paraları ne yaptılar bilmiyorum, belki de bitmiştir. Benim harçlığım günlük 30 TL, aylık 3 bin TL'yi geçmiyor. Param bitince annem 'Ayın birini bekleyeceksin' diyor" ifadelerini kullanmıştı.

5

"YANIMDA HİÇ PARA TAŞIMAM" Turabi, "Yanımda hiç para taşımam kardeşim taşır o da hep yanımdadır. Bana diyorlar ‘parayı buldun hayatın değişti’ Benim hayatım hiç değişmedi ki. Yine aynıyım, hayatım da aynı" şeklinde konuşmuştu.

6

İki kez Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran’ın, Survivor 2021 kadrosuna dahil olacağı da konuşuluyordu.

7

Acun Ilıcalı'nın Exxen için yapacağı Survivor Cup için Dominik'e gidecek olan Turabi, testinin pozitif çıkmasının ardından çekimlere katılamayacak.

8

TURABİ YERİNE AVATAR ATAKAN GİDECEK Yarışmada Turabi'nin yerine eski Survivor şampiyonu Avatar Atakan lakaplı Çağan Atakan Arslan katılacak.