Ünlü aktör yıllar sonra itiraf etti: Evliyken rol arkadaşıma aşık oldum « Haber Ortaköy | Ortaköy'ün haber sitesi…

30 Kasım 2021 - 17:43

Ünlü aktör yıllar sonra itiraf etti: Evliyken rol arkadaşıma aşık oldum

Hollywood’un en sevilen oyuncularından olan Will Smith, bu sefer bir itiraf ile gündeme oturdu. Çok yakında okuyucusuyla buluşacak olan “Will …

Son Güncelleme :

08 Kasım 2021 - 9:36

34 views

Hollywood’un en sevilen oyuncularından olan Will Smith, bu sefer bir itiraf ile gündeme oturdu.

Çok yakında okuyucusuyla buluşacak olan “Will” adlı kitapta bazı açıklamalarda bulundu. Hem de ne açıklama.

Oyuncu kitapta, 1993 yılında Six Degrees of Separation filminde rol aldığında ilk çocuğu Trey’i, ilk eşi Sheree Zampino ile mutlulukla karşıladığını açıklıyor.

Oyuncu kitapta, 1993 yılında Six Degrees of Separation filminde rol aldığında ilk çocuğu Trey’i, ilk eşi Sheree Zampino ile mutlulukla karşıladığını açıklıyor.

53 yaşındaki aktör yasak aşkından şu sözlerle bahsediyor; “Sheree ve ben, yeni doğmuş bebeğimizle evliliğimizin ilk birkaç ayındaydık ve Sheree için bu deneyimin en hafif tabirle rahatsız edici olduğunu tahmin edebiliyorum.”

“Çekimler sırasında Stockard Channing’e aşık oldum,” diye devam etti. “Film bittikten sonra, Sheree, Trey ve ben Los Angeles’a geri taşındık. Evliliğimiz zor bir başlangıç yaptı. Stockard’ı görmeyi ve onunla konuşmayı umutsuzca özlerken buldum kendimi.” dedi.

Bu, Smith’in aktrisle bir kerelik aşkını ilk açıklaması değil. Esquire ile 2015 yılında yapılan bir röportajda Smith, metot oyunculuğunun “tehlikeleri” hakkında bir konuşma sırasında aşkını dile getirdi.

Six Degrees of Separation filmi ile bir karakter için fazla ileri gitmenin tehlikelerini erkenden fark ettim” dedi. “Benim karakterim Stockard Channing’in karakterine aşıktı. Ve sonunda ben de Stockard Channing’e aşık oldum. Film çekimleri bitti ve eve döndüm. Fakat Stockard’ı görmek için can atıyordum. Bu, zihninizi yeniden programladığınız metot oyunculuğuyla ilgili son deneyimimdi. Aslında psikolojinle oynuyorsun. Kendine bir şeyleri sevmeyi ve bir şeylerden hoşlanmamayı öğretiyorsun.” dedi.